חדשות ופרסומים

קאריס מציגה נתונים המוכיחים כי לפרופיל מולקולארי רב טכנולוגיות (MMP) יש יכולת משמעותית לזהות פרוגנוזה טובה יותר של ההשרדות הכללית (OS) עבור סרטן עקשן, גרורתי, או נדיר עבורם אין קוי טיפול סטנדרטים

מרץ 2015

החברה הציגה נתונים בשנת 2015 המוכיחים כי לפרופיל מולקולארי רב ​​טכנולוגיות (MMP) יש יכולת משמעותית לזהות פרוגנוזה טובה יותר של ההשרדות הכללית (OS) עבור סרטן עקשן, גרורתי, או נדיר עבורם אין קווי טיפול סטנדרטים. הפלטפורמה האבחונית המולקולארית הדגימה השפעה קלינית על בחירת טיפול על ידי הרופאים, ברוב המקרים.

במחקר נכללו 1180 חולים (465 נפטרו) שבו טיפול, מעקב, ונתונים היו זמינים.. חולים שקבלו אחד או יותר תרופות שצפויות להועיל, ולא קבלו תרופות הצפויות להיות בעלות חוסר תועלת, הונחו לתוך הזרוע "תואם"  (“Matched") חולים אשר קיבלו לפחות תרופה אחת הצפויה להיות בעלת חוסר תועלת הונחו לתוך קבוצת "לא תואם" (“Unmatched). סיווג של חולים בכל זרוע נעשתה עבור תרופות הניתנות לפני ואחרי האבחון המולקולרי.

דגשים ממחקר קליני זה כוללים:

  • חולים מהזרוע "תואם", שקבלו רק טיפולים הקשורים בתועלת פוטנציאלית על פי דו"ח קאריס מולקולאר אינטליג'נס (n = 534) חוו הישרדות משמעותית יותר שלאחר בניית הפרופיל מולקולארי הבהשוואה לאלו של הזרוע "לא תואם" (n = 493). הגידול החציוני בהישרדות היה 422 ימים (1068 ימים לעומת 646 ימים, Hazard Ratio = 0.68, p=0.001).
  • חולים מהזרוע "תואם" טופלו בפחות טיפולים לאחר האבחון המולקולארי, בהשוואה לאלו מהזרוע "לא תואם"  (חציון 3.2 לעומת 4.2 טיפולים).
  • כאשר מטופלים מקבלים תרופות יעילות, הם נחשפים לפחות תרופות ואומר הפחתת הרעילות, פוטנציאל הפחתת עלויות, והעלאת הסיכוי לשפר הישרדות. הפחתה של 32% בסיכון לתמותה נצפתה בחולים שקיבלו רק טיפולים הקשורים לתועלת לאחר בניית הפרופיל המולקולארי.

מידע זה הוצג בקונגרס הסרטן האירופי (ECC) בפוסטר 2015.

נשמח לסייע בכל שאלה
התקשרו או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם במהרה
חייגו עכשיו:
לחצו כאן לחיוג:
09-8805077