סיפורי מטופלים

סיפורה של סנדי על ההתמודדות עם סרטן השד

ד"ר גלוק הרופא של סנדי המליץ לה לבצע את הבדיקה של קאריס לבניית פרופיל מולקולרי לאחר הישנות הסרטן והתפשטותו בראות, בכבד ובעצמות "התברר כי פרופיל זה גרם לשפע די גדול במונחים של מידע. זו הייתה מחשבה מדהימה". ד"ר גלוק מספר: "הפרופיל אפשר לנו לנסות דרכים שמעולם לא חזינו. זה אפשר לה להתחיל בטיפולים אשר לא היו מוצעים לה אחרת, ועכשיו אנחנו מספר שנים בתוך הסאגה הזו, והיא הראתה תגובה מצוינת לטיפולים שנצפו על ידי הפרופיל המולקולארי".  סנדי ממשיכה: "  למרות שסרטן גרורתי בשלב 4 אינו ניתן לריפוי, הסרטן, כמו שד"ר גלוק אוהב לומר, (הסרטן) ניתן לטיפול וניתן לשליטה. אנחנו יודעים כי הסרטן בעצמות מתקדם, אבל עדיין אני מסוגלת לעשות כל מה שאני רוצה…..שזכיתי לראות את שני בניי מתחתנים, חוויתי את הולדת נכדי הראשון, ובתי סיימה בית ספר לסיעוד. כך שמתנות אלו הן מתנות".

סיפורה של מלאני על ההתמודדות עם סרטן המעי הגס

מלאני אובחנה כחולת סרטן המעי הגס, "כאשר הלכתי לביקור במרפאה שלי הרופא אמר לי שאין לו עוד מה להציע לי, ושהוא ייאלץ לתת לי את אותן התרופות שהוא נתן לי בעבר. אין עוד דבר בשבילי, אין עוד תרופות שאני יכול לתת לך. ……. ד"ר ארליך המליץ על יצירת פרופיל של הגידול. הבדיקות הצביעו על כך שהייתה לה צורה נדירה של סרטן המעי, שהיו לו סמנים שמקושרים לרוב עם סרטן שד, וכן מספר סמנים אשר מקושרים לסמנים לכליות. גילינו  (בעקבות הבדיקה של קאריס) שבכל אותן שנים שבהן היא קיבלה את כל סוגי הכימותרפיה והרדיותרפיה והניתוחים השונים, הם למעשה הסתכלו על הסוג הלא נכון של הסרטן אבל עכשיו, עם היעד החדש, שתי התרופות המכוונות ממש משנות את החיים שלי. כעת אני יכולה לתכנן יותר תכניות, אנחנו יכולים לתכנן טיולים, אנחנו יכולים לצאת לטיולים….איכות החיים שלי מצוינת, 100%, אני בסדר".

סיפורו של דאג על ההתמודדות עם סרטן הכליות

"שלום, שמי דאג לוקוו. אובחנתי כחולה בסרטן לפני שנתיים, ומאז אני במצב די טוב. אשתו של דאג מספרת: "היא (הבדיקה קאריס מולקולאר אינטליג'נס) נתנה לו… אנחנו מרגישים שהיא נתנה לו זמן נוסף. הם הצביעו על תרופות שונות שככל הנראה יאטו את המחלה. אתה יודע, היא לעולם לא תחלוף, אבל התרופות מכווצות את הגידול, והן משאירות אותו עוד קצת בסביבה. אנחנו מאוד שמחים על כך. אבל מאז נובמבר, לפני שנה, הוא לא היה צריך לעבור הקרנות, הוא לא עבר אף ניתוח…הכול נראה במגמת שיפור".

נשמח לסייע בכל שאלה
התקשרו או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם במהרה
חייגו עכשיו:
לחצו כאן לחיוג:
09-8805077